Opieka długoterminowa z zamieszkaniem

Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą mieszkać w domu seniora, ale wymagają całodobowej opieki podstawowej lub specjalistycznej.

Oferujemy całodobową opiekę i pomoc osobom starszym w miejscu zamieszkania podopiecznego na terenie Warszawy i okolic. Badania pokazują, że zmiana zamieszkania kogoś w starszym wieku bardzo negatywnie wpływa na jego stan zdrowia psychicznego, a w przypadku seniorów w złym stanie zdrowia na ich rekonwalescencję.

Nasza opiekunka osób starszych zamieszka z podopiecznym, przejmie codzienne obowiązki, zadba o jego bezpieczeństwo i komfort. Opieka seniora z zamieszkaniem to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą spędzać jesień życia we własnym mieszkaniu lub domu, z codziennym wsparciem kogoś, kto zadba o codzienne sprawunki, przygotuje posiłki, zadba o porządek i będzie towarzystwem w wolnym czasie. Opieka nad starszymi wymaga często zabiegów pielęgnacyjnych, podawania leków bądź wykonywania prostych ćwiczeń usprawniających. To odpowiedzialne zadania, dlatego zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i doświadczonych ludzi.

Na początku proponujemy pomoc w doborze odpowiedniego dla Państwa pakietu usług oraz odpowiedniego dla Państwa potrzeb opiekuna. W tym celu przeprowadzamy krótki wywiad z podopiecznym i/lub rodziną.

Informacje na temat samopoczucia podopiecznego i jego stanu zdrowia przekazujemy na bieżąco, a na Państwa życzenie sporządzamy comiesięczny raport.