Usługi pielęgniarskie

Usługi pielęgniarskie w Warszawie

Bardzo często postępowanie z chorą osoba wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy medycznej na dany temat. Nie każdy jest w stanie ją sobie przyswoić, nie każdy da radę poradzić sobie z określonymi czynnościami. W związku z tym Jesień Wieku oferuje swoim klientom wysoce profesjonalne usługi pielęgniarskie, które są realizowane przez wykwalifikowany personel medyczny.

Nasza pielęgniarka w Warszawie zadba nie tylko o kwestie przyjmowania leków oraz doboru odpowiedniej wieku, ale przede wszystkim podejmie się trudnych, często wywołujących dyskomfort zleceń, takich jak zmiana opatrunków, zmiana pieluchomajtek, zakładanie kroplówek, leczenie odleżyn i pielęgnacja stomii. Nasza pomoc jest udzielana przez doświadczonych, sympatycznych i miłych pracowników w przyjaznej i spokojnej atmosferze.

Opieka pielęgniarska w domu

Zamówiona pielęgniarka do domu zajmie się opieką nad starszą osobą w wysoce fachowy i profesjonalny sposób. Wszystkie niezbędne badania (m.in. pobieranie materiałów do laboratorium oraz przeprowadzania podstawowych badań diagnostycznych) są wykonywane w domu klienta w miłej atmosferze. Ceny usług zależą od stopnia ich skomplikowania, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem.